Opinie Naszych Klientów

"Normalnie nie poświęcałabym czasu na pisanie komentarzy, ale to co przeżyłam w kabinie relaksacyjnej było czymś nadzwyczajnym. Przyszłam do Float Spa bardzo sceptyczna, z nastawieniem, że to będzie kolejne zagranie marketingowe z cudownym sposobem na zmniejszenie stresu i napięcia. Moje nastawienie szybko się zmieniło. Już po 10 minutach w kabinie ogarnęło mnie niezwykle ciepłe i przyjemnie uczucie. 50 minut dało mi najsilniejsze uczucie relaksu jakiego nie doświadczyłam od wielu lat. Od tego czasu chce więcej. Odwiedziłam wiele gabinetów masażu, ale żaden nie dał mi tak wiele przyjemności tak jak sesja w kabinie. Gorąco polecam! Na pewno nie pożałujecie i jestem przekonana, że będziecie chcieli wrócić!" - Zuza S.

"Dla mnie floating to jedyny skuteczny sposób na powiększanie spokoju w moim życiu. Pozwala mi doładować się energetycznie. Komory izolacyjne mają na celu stworzenie warunków, które są idealnym miejscem na relaks i odmłodzenie ciała i umysłu. Pozwolę sobie zareklamować floating, bo na prawdę warto! Trochę mnie dziwi dlaczego Polacy tak opornie do tego podchodzą.. Niestety żaden z moich znajomych z polski nie wiedział o istnieniu floatingu, natomiast w Anglii połowa społeczeństwa, nawet dzieci korzystają z komór do deprywacji sensorycznej. Badania pokazują, że jedna sesji jest odpowiednikiem 4 godzin głębokiego snu, co jest najbardziej wydajną ze wszystkich dostępnych technik relaksacyjnych. To przecież coś niesamowitego! Obcowanie z floatingiem prowadzi również do zwiększenia świadomości procesów psychicznych, emocjonalnych i fizycznych. Wzrosła moja świadomość ciała i umysłu, jestem w stanie do głębokich refleksji , odkrywać i udoskonalać swoją koncentrację i kreatywność. To tylko kilka z wielu korzyści jakie otrzymuje korzystając z komór!" - Krystian T.

"Kabiny relaksacyjne są rewelacyjne! Mam bardzo stresującą pracę i od długiego czasu nie mogłem sobie poradzić z nerwicami, głównie żołądka. Korzystałem z masaży i innych znanych metod, które pomagają w zwalczaniu stresu, ale bez większych rezultatów.
Któregoś wieczoru natknąłem się na reklamę Float Spa i nowego sposobu na relaks. To mnie zaciekawiło i nie mogłem nie spróbować! Dla mnie okazało się to zbawieniem. Prawdopodobnie sesje w kabinach relaksacyjnych uchroniły mnie przed wrzodami albo przed czymś jeszcze gorszym.
Jeżeli jestem w stanie korzystać z sesji raz w tygodniu, widzę, że jestem coraz bardziej spokojny, łagodniejszy i o wiele łatwiej radzę sobie ze stresem w pracy. Pan z Float Spa podczas pierwszej wizyty wspominał, że po paru sesjach cały stres zacznie po mnie spływać, ale ja sceptycznie do tego podszedłem, jak się okazało niepotrzebnie, bo faktycznie tak jest. Stres dosłownie odpływa ze mnie po paru minutach.
Jeżeli szukasz sposobu złagodzenie stresu to bardzo polecam kabiny relaksacyjne.
Jedna sesja to tak jak 2 tygodnie wakacji!" - Paweł S.

"Zacząłem korzystać z kabin z nadzieją pozbycia się przepukliny dysku i okropnych bólów jej towarzyszących. Sesje w Float Spa dały mi o wiele więcej niż chciałem. Teraz regularnie korzystam z kabiny i nie tylko daje mi to ulgę w bólu, ale otrzymuje również ogólne poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Nawet pokuszę się użyć stwierdzenia, że jaśniej spoglądam na otaczający mnie świat. Coś niezwykłego! Poza tym bardzo przytulna i przestronna kabina, a co najważniejsze bardzo czysto. Polecam każdemu aby spróbował sesji w kabinie!" - Daniel W.

"Kabiny relaksacyjne dały mi niewyobrażalny relaks. Po wyjściu z kabiny byłem w szoku. Nie mogłem uwierzyć 50 minut unoszenia się na wodzie daje tak ogromne rezultaty. Co prawda medytuję raz w tygodniu, ale jeszcze nigdy nie doświadczyłem tak mocnych doznań! Na pewno jeszcze nieraz do Was wrócę. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!" - Szymon P.

"Kabina do floatingu dała nam wszystko czego oczekiwaliśmy, a nawet więcej. Z mężem po sesjach czuliśmy się bardzo zrelaksowani przez resztę dnia. Dosłownie nic nam nie przeszkadzało, nawet korki, objazdy i resztę niegodności w Warszawie ;) Powiedziałabym, że jedna taka wizyta daje nam wewnętrznego spokoju na ponad tydzień. To bardzo dużo biorąc pod uwagę nasz zabiegany tryb życia. Polecamy!" - Paulina i Andrzej F.

"Miewam paraliżujące bóle pleców, niestety raz skończyło się to w szpitalu. Tak naprawdę nic mi nie pomagało. Wtedy odkryłem Float Spa i z początku tajemniczy floating. Teraz wystarczy mi jedna wizyta w kabinie deprywacyjnej, a następnego dnia jestem wyleczony. Wierzę, że ma to związek z panującymi w kabinie warunkami, czyli z brakiem oddziaływania na moje ciało grawitacji, ciśnienia itp. Cokolwiek to jest to naprawdę mi pomaga od dwóch miesięcy. Dodam również, że oprócz ulgi w bólu ciekawe rzeczy dzieją się z moim umysłem. Float Spa to ciekawe i ciepłe miejsce, które bardzo polecam!" - Łukasz D.

"To moja druga sesja, po której jestem bardziej zrelaksowana niż po pierwszej. Zauważyłam, że coraz mniej rzeczy mnie denerwuje. Wcześniej wystarczyła drobnostka abym wpadła w szał. Sesje float mnie wyciszają i dzięki nim odnajduje spokój.." - Natalia W.

"Kocham stan nieważkości i te delikatne fale wody. Po sesji moja skóra jest jak jedwab. Niesamowite!" - Ania S.

"Co za wspaniałe uczucie! Jestem bardzo zadowolony, że Float Spa jest tuż za rogiem. Będę korzystał z kabiny regularnie!" - Piotr K.

"Kompletna błogość i całkowity relaks! Polecam!" - Magda B.

"Przeżyłem miłe zaskoczenie już za pierwszym razem.. odpłynąłem całkowicie.." - Łukasz R.

"To co chciałem osiągnąłem już po 7 sesji! Floating jest idealny dla ciała oraz jest niezastąpioną metodą relaksacji umysłu. Nie ma nic lepszego!.." - Robert M.

"Na co dzień trenuje zawodowo sport i dzięki sesjom poprawiłam swoje wyniki! Skończyły się problemy z przetrenowaniem, a do tego uwierzyłam w swój sukces!" - Justyna G.

Dodaj Swoją  Opinię