Media o Floatingu

Seper Prezenty testują floating

W listopadzie Super Prezenty testowały nasze sesje Float. Zobacz jak to wyglądało!

Żyj Zdrowo i Aktywnie - Relaks w kabinie SPA

We wrześniowym numerze czasopisma propagującego zdrowy styl życia o nazwie "Żyj zdrowo i aktywnie" można przeczytać aktykuł o naszych kabinach relaksacyjnych i floatingu. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Prezentacja Sesji FLOAT

Zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego prezentującego nasze sesje FLOAT. Osobom, które po raz pierwszy zetknęły się z tematyką floatingu z pewnością przybliży całą ideę sesji w kabinach relaksacyjnych.

Floating w Zagranicznych Wiadomościach

Floating zachodzie jest niezwykle popularny. Krótki reportaż przedstawia sesje w jednej z pierwszych komór do deprywacji sensorycznej. My oferujemy nowoczesne kabiny do deprywacji sensorycznej znane w Polsce jako kabiny relaksacyjne.

Centrum Flotaingu w Niemczech

W Niemczech floating jest już czymś normalnym i codziennym tak jak chodzenie do kina czy na basen. Obejrzyj krótki film przedstawiający magię sesji z zerową grawitacją w jednym z największych ośrodków floatingu w Niemczech.

Wywiad z John C. Lilly

John Cunningham Lilly - amerykański lekarz, neurolog, psychoanalityk, w 1954 stworzył zbiornik izolacyjny dla przebadania jak zachowuje się mózg pozbawiony całkowicie bodźców zewnętrznych.

Joe Rogan o Komorze Deprywacji Sensorycznej

Cała prawda o deprywacji sensorycznej według Joe Rogan'a. Posłuchajcie, bo naprawdę warto!